0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

O nás

Co to je Altayka ?

Altayka je most, který vede tvé spěchem rozbolavělé tělo a roztěkanou mysl ke klidu a harmonii přírody. Je to most, na kterém je tvému znavenému tělu a duši dodána síla a energie.

Pro opravdové milovníků krásy

Společnost Altayka je první a největší podnik v České republice, která se zabývá prodejem dřevěných masážních pomůcek a strojků, dřevěných hřebenů a dalších předmětů vyrobených z břízy. Společnost Altayka je úspěšná nejen v České republice, ale i na zahraničních trzích.

Naše masážní pomůcky a strojky se vyznačují výbornými vlastnostmi a jejich unikátní konstrukce, která vychází z tradičních metod dávných tibetských mnichů, je prověřena mnohými staletími.

Příchuť historie v každém okamžiku

Struktura a unikátní provedení masážních pomůcek a strojků umožňuje provádět jak klasickou, tak reflexní masáž v hlubších vrstvách pokožky i svalů. Kvalitní masáž zejména zlepšuje krevní oběh v tkáních lidského těla, odstraňuje otoky a únavu, harmonizuje nervový systém, posiluje imunitu a udržuje pokožku zdravou a elastickou. Provádění masáže je jednoduché a příjemné, navíc se při ní také protáhnete.

Proč zrovna Altayka?

je 100% přírodní
je 100% přírodní

Altayka Vám bude pomáhat každý den

přátelská a dostupná
přátelská a dostupná

Pomůže Vám se snadno přiblížit přírodě

jemná a přesto silná
jemná a přesto silná

Je tak příjemné se jí dotýkat, pociťovat její lehkost a jistotu

neobsahuje škodlivé látky
neobsahuje škodlivé látky

je to ryze přírodní produkt, který neobsahuje škodlivé látky